Biz Kimiz ?

Öztekin Cami Halısı geçmişten günümüze kazandığı tecrübe ve profesyonellik ile sektörde hızla büyümeye devam etmektedir. Koşulsuz Müşteri memnuniyeti ile sizlere en kaliteli ürünlerini büyük bir profesyonellik ile hazırlayarak tüm Türkiye ve Dünya sunmaktadır.

Cami halısı üretiminde farklı renkler ve desenler ile cami halısı, mescid halısı modellerini en uygun fiyatlar ile Türkiye ve yurtdışında bulunan siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Kullanmış olduğu malzemelerin niteliği ile üretim, satış ve satış sonrası süreçlerde vermiş olduğu hizmetin kalitesi, Öztekin Cami Halısı’nın sektörün öncüsü olma hedefini gerçekleştirmedeki en büyük yardımcısı olmaktadır.

Bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de en iyi ve en kaliteliyi üretmeyi garanti etmekte; yurt içinde olduğu gibi yurt dışındaki başarısını tüm dünya ülkelerinde elde etmek amacıyla üretimlerine eş kalitede devam etmektedir.

Öztekin Cami Halısı

Tecrübe - 12 Yıl
Öngörüler ve Strateji - 10 Yıl
Medya Araştıması - 8 Yıl
Pazarlama Verileri - 7 Yıl

Öztekin Cami Halısı %100 Müşteri Memnuniyeti

Başarı azim gerektirir, azim ise irade. Bazı hedefler, başarısız olmaya değer. Gerçek başarı, başarısız olma korkusunu yenebilmektir.

Mustafa Öztekin

Öztekin Cami Halısı

0
Profesyonel Kadro
0
Müşteri Memnuniyeti
0
Tamamlanan Projeler

Neden Öztekin Cami Halısı ?

Özgün Tasarımlar

Öztekin Cami Halısı olarak cami halısı modellerimizde zengin renkler ve özgün tasarımlarımız ile sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız.

En Uygun Fiyatlar

Cami halısı modellerimizi kalitesinden asla ödün vermeden en uygun fiyat avantajları ile sizlere sunmaktayız.

Müşteri memnuniyeti

Cami halısı hizmetlerimiz de önceliğimiz her zaman koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Sizlerin istek ve arzularını profesyonelce karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktayız.

Geniş Servis Ağı

Cami halısı hizmetlerimizi hızlı ve güvenilir şekilde en uygun fiyat avantajları ile Türkiye ve Yurt dışında sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Referanslarımız

Referanslarımız